http://pomorska21.com/en/

Łódź

Żeligowskiego 3/5

Poprzemysłowy gmach Przędzalni Braci Muehle mieszczący się przy ul. Żeligowskiego w Łodzi został zaadaptowany na potrzeby funkcji biurowo-konferencyjnej oraz usługowej.

 • nowoczesna przestrzeń do wynajęcia - zarówno powierzchnie biurowe jak i usługowe
 • lokale o wysokim standardzie wyposażenia
 • doskonała lokalizacja, 5 min. od ścisłego centrum
 • w bezpośredniej okolicy zabudowa z okresu międzywojennego - zarówno kamienice mieszkalne jak i niewielkie zakłady produkcyjne, które w większości zaprzestały swej pierwotnej produkcji i są obecnie wynajmowane na różne cele
 • popularne centrum handlowo-rozrywkowe Manufaktura oraz reprezentacyjna ulica Piotrkowska w zasięgu kilkuminutowego spaceru

O inwestycji

Poprzemysłowy gmach Przędzalni Braci Muehle to kompleks,  który jest obecnie zlokalizowany w czterech budynkach; powierzchnia użytkowa to ponad 3800 m2.

Potencjał tego miejsca pozwolił na stworzenie ciekawego projektu w oparciu o postindustrialną zabudowę, a nowoczesne rozwiązania architektoniczne gwarantują efektywną aranżację biur oraz wygodę pracy.

Powierzchnie typu open space zaprojektowane są w sposób umożliwiający podział wnętrz według indywidualnych potrzeb najemcy.

 

Standard Fenix Group

Łączymy stare z nowym tak, aby odnawiane przez nas obiekty zachwycały historycznym detalem, były wyposażone w nowoczesne rozwiązania techniczne.

Lokalizacja

Przędzalnia Braci Muehle mieści się 5 min. od centrum Łodzi i ok. 10 min. od dworca kolejowego Łódź Fabryczna.

Nieopodal znajduje się centrum handlowo-usługowe „Manufaktura”.

Doskonała lokalizacja gwarantuje szybki i łatwy dostęp do biur transportem publicznym, a przebiegająca nieopodal linia kolejowa umożliwia dogodną komunikację pomiędzy dużymi miastami w kraju.

 • Tramwaj

  3min (210m)

 • Autobus

  2min (130m)

Galeria inwestycji

Odnawiając wnętrza, korzystamy z wyrobów z niewielkich manufaktur unikatowych kafli z Francji, Niemiec i Polski, w których został zachowany dawny sposób wyrobu.

next
prev

Apartamenty z duszą

Dbając o każdy detal, przywracamy zapomnianym miejscom ich dawną tożsamość. Nasza pasja i wiedza sprawiają, że dusze kamienic budzą się z długoletniego snu.

Formularz
 • Skąd wiesz o Fenixgroup?
 • Internet
 • Prasa
 • Outdoor

Szanujemy Państwa prywatność, w związku z tym przekazane informacje nie będą udostępnianie w innych celach niż te ujęte w naszej Polityce Prywatności lub też bez Państwa uprzedniej zgody (Polityka Prywatności dostępna jest tutaj).

Administratorem danych osobowych jest firma Fenix III Sp. z o.o. Sp. komandytowo-akcyjna w Warszawie 00-666, NIP 7010344785; REGON 146155152, KRS 0000422714 Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych możliwy jest przez email: biuro@fenixgroup.pl  [więcej ……]

Dane osobowe Klienta są przetwarzane przez Administratora: w celu udzielenia odpowiedzi na skierowane do dewelopera zapytanie i przedstawienie oferty sprzedaży nieruchomości; do wypełniania prawnie usprawiedliwionych celów Sprzedawcy, w tym sprzedaży i marketingu bezpośredniego; na podstawie zgody – wyłącznie w celu wskazanym w treści udzielonej przez Klienta zgody.

Dane osobowe Klienta takie jak imię, nazwisko, adres zamieszkania, numer telefonu i adres e-mail będą przechowywane przez Administratora od momentu ich powierzenia przez Klienta do momentu cofnięcia przez Klienta zgody, za wyjątkiem prawnie usprawiedliwionych celów Administratora.

Klient ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie.

Klient ma prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych dotyczących Klienta narusza przepisy europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1).

Podanie przez Klienta danych osobowych jest dobrowolne.

Aby otrzymywać od nas aktualne informacje o nowych inwestycjach i promocjach a także zaproszenia na wydarzenia organizowane przez naszą firmę prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie Państwa danych.

Zgody są równoznaczne z akceptacją Polityki Prywatności Fenix Group

Zostaniesz usunięty z bazy Fenix Group.
Kontakt
BIURO SPRZEDAŻY APARTAMENTÓW
ul. Noakowskiego 16/2, 00-666 Warszawa
e-mail: sprzedaz@fenixgroup.pl
Prosimy o telefoniczne
umówienie spotkania
Fenix Group
ul.Noakowskiego 16/4, 00-666 Warszawa
e-mail: biuro@fenixgroup.pl
Wynajem lokali komercyjnych
ul. Noakowskiego 16/4, 00-666 Warszawa
e-mail: komercja@fenixgroup.pl