warszawa, mokotów

Gagarina 33

Kamienica położona w wyjątkowym miejscu vis a vis wejścia do Łazienek Królewskich. Aby przekonać się o wyjątkowości tego adresu wystarczy wyjrzeć przez okno.

 • Odrestaurowana elewacja i oryginalne dekoracje sztukatorskie.
 • Kamienica 3-piętrowa.
 • Na piętrach 1-3 głównie małe mieszkania jedno i dwupokojowe.
 • Wymienione wszystkie instalacje w budynku, nowe przyłącza mediów.
 • Drzwi balkonowe i tarasowe – dwu - lub jednoskrzydłowe.
 • Posadzki gotowe pod każdy rodzaj wykończenia.
 • Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej.
 • Wysokość mieszkań od 3,10 m do 3,20 m.

O inwestycji

Ulica Gagarina w obecnym kształcie została wytyczona około roku 1957, w miejsce uliczek dawnej osady Sielce, powstałych na przełomie XIX i XX wieku. Jej pierwotna nazwa - Nowoparkowa, została zmieniona w 1961 r. na cześć Jurija Gagarina pierwszego człowieka w kosmosie.

Najstarszymi budynkami wzdłuż dzisiejszego przebiegu ulicy była narożna willa przy Belwederskiej oraz rogatki czerniakowskie wybudowane ok. 1820r., rozebrane  po II wojnie światowej. Nowa zabudowa zaczęła pojawiać się dopiero pod koniec lat 30. XX wieku, z tego też okresu pochodzi kamienica pod numerem 33, która została wzniesiona w duchu funkcjonalizmu, z podkreśleniem dolnej partii klinkierowymi płytkami oraz z zaakcentowaniem elewacji kolorowymi pasami.

Standard Fenix Group

Łączymy stare z nowym tak, aby odnawiane przez nas obiekty zachwycały historycznym detalem, były wyposażone w nowoczesne rozwiązania techniczne.

Lokalizacja

Aby przekonać się o wyjątkowości tego adresu wystarczy wyjrzeć przez okno. Dosłownie  po drugiej stronie ulicy rozpościerają się Łazienki Królewskie, niedaleko stąd jest do Ogrodu Botanicznego, a Traktem Królewskim można w kilka minut dotrzeć na Nowy Świat, Krakowskie Przedmieście i Stare Miasto.

Budynek zlokalizowany jest około 100 metrów od skrzyżowania z Belwederską, jedną z głównych arterii komunikacyjnych tej części Warszawy. W pobliżu przebiegają liczne linie autobusowe, dotarcie na ulicę Puławską i Plac Unii Lubelskiej to kwestia jednego przystanku, a dojazd do ścisłego centrum miasta zajmuje kilka minut. W pobliżu przebiegają liczne ścieżki rowerowe oraz spacerowe w sam raz dla osób aktywnych.

Codzienne sprawunki można łatwo tu zrobić w licznych małych sklepach i punktach usługowych lub szybko dojechać do kilku pobliskich centrów handlowych. W okolicy znajdują się również m.in. szkoły, apteki, urzędy i szpital. Nie brakuje dobrych restauracji, do których można wybrać się spacerem.

 • Autobus

  3min (250m)

Galeria inwestycji

Odnawiając wnętrza, korzystamy z wyrobów z niewielkich manufaktur unikatowych kafli z Francji, Niemiec i Polski, w których został zachowany dawny sposób wyrobu.

next
prev

Apartamenty z duszą

Dbając o każdy detal, przywracamy zapomnianym miejscom ich dawną tożsamość. Nasza pasja i wiedza sprawiają, że dusze kamienic budzą się z długoletniego snu.

Formularz
 • Skąd wiesz o Fenixgroup?
 • Internet
 • Prasa
 • Outdoor
* Wymagane pola
Kontakt
BIURO SPRZEDAŻY APARTAMENTÓW
ul. Noakowskiego 16/2, 00-666 Warszawa
e-mail: sprzedaz@fenixgroup.pl
Prosimy o telefoniczne
umówienie spotkania
Fenix Group
ul.Noakowskiego 16/4, 00-666 Warszawa
e-mail: biuro@fenixgroup.pl
Wynajem lokali komercyjnych
ul. Noakowskiego 16/4, 00-666 Warszawa
e-mail: komercja@fenixgroup.pl