popup

Fenix Group - luksusowe apartamenty i mieszkania na sprzedaż w centrum Warszawy.

Pomorska 21
Łódź
Górnośląska 7A
WARSZAWA, Śródmieście
Jagiellońska 22
WARSZAWA, Praga Północ
Kopernika 15
WARSZAWA, Śródmieście
Gagarina 33
Warszawa, Mokotów
Jagiellońska 27
WARSZAWA, Praga Północ
Koszykowa 49A
WARSZAWA, Śródmieście
Noakowskiego 16
WARSZAWA, Śródmieście

O nas

Fenix Group powstała w 2005 roku i obecnie składa się z trzech spółek: Fenix Capital S.A., Fenix Opportunities S.A. oraz Fenix III SKA. Grupę tworzą głównie inwestorzy indywidualni z Polski i Francji, a także z Niemiec, Szwajcarii oraz Wielkiej Brytanii. Wszystkich łączy pasja do historycznych obiektów.

Obiekty mieszkaniowe, biurowe i handlowe będące w sferze zainteresowań Fenix Group znajdują się w najlepszych lokalizacjach w Warszawie. Spółki posiadają również budynki w Łodzi i Wrocławiu.

Fenix Group wnikliwie selekcjonuje budynki, które dzięki starannym pracom rewitalizacyjnym, prowadzonym przy współpracy z doświadczonymi architektami i wykonawcami, mogą ponownie stać się wizytówkami miasta.

ZOBACZ jak stare zmienia się w nowe

fotoAfter fotoBefore
fotoBefore fotoAfter
fotoBefore fotoAfter
fotoBefore fotoAfter
fotoBefore fotoAfter
fotoBefore fotoAfter
prev
prev

Jak stare zmienia się w nowe

Oryginalna architektura budynków to wielki skarb, który w Grupie Fenix odkrywamy z wielką przyjemnością i starannością.

Dbając o każdy detal, przywracamy zapomnianym miejscom ich dawną tożsamość. Nasza pasja i wiedza sprawiają, że dusze kamienic budzą się z długoletniego snu. Działamy w myśl europejskiej tradycji zachować przeszłość dla przyszłości.

Nasze inwestycje prowadzone są przez specjalistów z dziedziny budownictwa i rewitalizacji z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem w branży. Wszystkich łączy pasja do historycznych obiektów.

Galeria detalu

Starannie odtwarzane elementy nadają wnętrzom wyjątkowy charakter.

Aktualności

Standard Fenix Group

Łączymy stare z nowym tak, aby odnawiane przez nas obiekty zachwycały historycznym detalem oraz były wyposażone w nowoczesne rozwiązania techniczne.

Formularz
  • Skąd wiesz o Fenixgroup?
  • Internet
  • Prasa
  • Outdoor

Szanujemy Państwa prywatność, w związku z tym przekazane informacje nie będą udostępnianie w innych celach niż te ujęte w naszej Polityce Prywatności lub też bez Państwa uprzedniej zgody (Polityka Prywatności dostępna jest tutaj).

Administratorem danych osobowych jest firma Fenix III Sp. z o.o. Sp. komandytowo-akcyjna w Warszawie 00-666, NIP 7010344785; REGON 146155152, KRS 0000422714 Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych możliwy jest przez email: biuro@fenixgroup.pl  [więcej ……]

Dane osobowe Klienta są przetwarzane przez Administratora: w celu udzielenia odpowiedzi na skierowane do dewelopera zapytanie i przedstawienie oferty sprzedaży nieruchomości; do wypełniania prawnie usprawiedliwionych celów Sprzedawcy, w tym sprzedaży i marketingu bezpośredniego; na podstawie zgody – wyłącznie w celu wskazanym w treści udzielonej przez Klienta zgody.

Dane osobowe Klienta takie jak imię, nazwisko, adres zamieszkania, numer telefonu i adres e-mail będą przechowywane przez Administratora od momentu ich powierzenia przez Klienta do momentu cofnięcia przez Klienta zgody, za wyjątkiem prawnie usprawiedliwionych celów Administratora.

Klient ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie.

Klient ma prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych dotyczących Klienta narusza przepisy europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1).

Podanie przez Klienta danych osobowych jest dobrowolne.

Aby otrzymywać od nas aktualne informacje o nowych inwestycjach i promocjach a także zaproszenia na wydarzenia organizowane przez naszą firmę prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie Państwa danych.

Zgody są równoznaczne z akceptacją Polityki Prywatności Fenix Group

Zostaniesz usunięty z bazy Fenix Group.
Kontakt
BIURO SPRZEDAŻY APARTAMENTÓW
ul. Noakowskiego 16/4, 00-666 Warszawa
e-mail: sprzedaz@fenixgroup.pl
Prosimy o telefoniczne
umówienie spotkania
Fenix Group
ul.Noakowskiego 16/4, 00-666 Warszawa
e-mail: biuro@fenixgroup.pl
Wynajem lokali komercyjnych
ul. Noakowskiego 16/4, 00-666 Warszawa
e-mail: komercja@fenixgroup.pl
//